ALUMNI MRSM PC 1973 
( sehingga 21-Jul-2014 )

Sila cetak atau simpan laman ini http://www.webng.com/data/yahoo_ab_mrsm.htm untuk kegunaan terutama musim cuti sekolah atau urusan harian.
Pada rakan-rakan (jutawan, hartawan, usahawan, kawan, haiwan, melawan dan/atau) yang tidak mahu makluman mereka disiarkan disini
sila hantar e-mail kepada pengendali untuk tujuan 'termination'.

Laman Alumni MRSMPC 73 (hilang dan lenyap macam kena Tsunami) dan MRSM PC 73 Facebook (hilang macam Atlantis)

 

No.Maktab First Email Category Distribution Lists Mobile Facebook
173 Abdul Manan Ismail  NA Arwah KT    
273 Abdul Aziz Ismail aziz@tpb.com.my   Kuching 019 9500700  
373 Abdullah Talib abdullahtalib43@yahoo.com Cikgu Tandop 019 5960926 Abdullah Talib
473 Abd Ghafar  Hj Muda NA MIA Tah Mana Tah    
573 Abdul Rashid Othman Haji armarican@yahoo.com Ir Sri Damansara 019 3209793 Abdul Rashid Marican
673 Abdul Shukur Abd Aziz Haji NA Bomoh Batu Pahat 013 7980059  
773 Abdul Wahab Mohd Rejab NA Cikgu Simpang Empat, Penang 04 5823307  
873 Adli Mustafa Dr adli@cs.usm.my Dr Butterworth,Penang 0164539225  
973 Ahmad Jefri NA   Batu Pahat 016 2477910  
1073 Ahmad Badaruddin Abid Haji badar8114@gmail.com   AU Lembah Klang 019 2608841 Ahmad Badaruddin Abid
1173 Ahmad Fauzi Bone Haji afauzi03@yahoo.com   Seberang Jaya 012 4985055 Ahmad Fauzi Abdul Wahab
1273 Ahmad Ghazi Hashim gedebok98@yahoo.com   Shah Alam 012 9783661 Ahmad Ghazi Hashim
1373 Ahmad Hakim Mohd Amin Haji mattkimi@hotmail.com Ir Lembah Klang 019 3417002 Ahmad Hakim Mohd Amin
1473 Ahmad Tamim Ahmad Maher Haji tamim60@hotmail.com Ar Subang Jaya 012 3962662 Ahmad Tamim Ahmad Maher
1573 Anuar Yahya NA MIA Kota Tinggi    
1673 Ahmad Zahari Zakaria Dr zahari@perdana.kpjhealth.com.my Dr Kota Bharu 019 9179270 Azahari Zakaria
1773 Asnan Najib Ab Rahim asnan_najib@yahoo.com   Jelapang,Ipoh 013 5104145 Asnan Najib Ab Rahim
1873 Alias Adam Haji aliasbinadam@yahoo.com   Kota Bharu 019 3824364  
1973 Alwi Ayob alwiayob@yahoo.com   Miri 014 2375175 Alwi Ayob
2073 Arjunaidy MN Ariffin Haji amna_my@yahoo.com   Subang Jaya 019 2644699 Arjunaidy Ariffin
2173 Asmadinar Alias Haji aa.inaiv@gmail.com   Subang Jaya 016 3669529 Vira Mango Juice
2273 Badaruddin Masnon Haji mandin60@gmail.com   Rawang 019 2994024 Din Masnon
2373 Aziz Zabidi Abd Kadir Haji azizzabidi@gmail.com   Lembah Klang 019 9530696 Aziz Zabidi Abdul Kadir
2473 Azizi Ahmad kheru2006@yahoo.com Cikgu Tak Payah Habag 016 2422587  
2573 Azman Dasuki mandasuki@yahoo.com   Ampang, Lembah Klang 019 3878971 non-member
2673 Azman Mohd Yusof famansha@yahoo.com   Taman Koperasi Polis 013 2345571 Azman Yusof
2773 Azman Talib NA MIA Tah Mana Tah    
2873 Che Bahanudin Che Yob Haji hjbaha@yahoo.com   Lembah Klang 019 2835757 Che Bahanuddin
2973 Baharom Kasim Haji baharom.kasim@gmail.com   Ipoh 019 2297677 Baharom Kasim
3073 Fadzil Ali fadzil60@gmail.com   Keramat 013 3817121 David Rocco
3173 Firdaus Mansor firma600425@gmail.com   Shah Alam 019 2242193 Firdaus Mansor
3273 Mohd Aslan Shamsudin abudanial@gmail.com   Lembah Klang 016 9182826  
3373 Hamdan Hamid Haji hamdanpc73@gmail.com   Lembah Klang 012 2311721  
3473 Hamdan Rimbun hrimbun@yahoo.com.my   Sedili/Singapura 013 7449906 Rimbon Hamdan
3573 Hishamudin Ahmad semedeng@yahoo.com   Kajang 013 3509387 Hishamuddin Ahmad
3673 Ibrahim Ahmad Haji kubanglabu@yahoo.com Cikgu Miri 012 9645971 Ibrahim Bin Ahmad
3773 Ishar Ismail Haji ishar3773@yahoo.com   Sri Andalas/Klang 012 3600869 Ishar Ismail
3873 Ismail Abd Halim Haji ismail@hai-o.com.my   Bukit Damansara 012 2106154  
3973 Ismail Ishak welchengal@yahoo.com   Kadok 019 9631301 Ismail Kadok
4073 Salahuddin Mohd Ali Haji gmerbau001@gmail.com   Bangi 013 3653924 Salahuddin Mohd Ali
4173 Jamaludin Sulaiman sulaimanjs@gmail.com   Puchong 019 2340122  
4273 Juperi Basri juperi.basri@yahoo.com   Banting 019 2168080 Juperi Basri
4373 Kamaruddin Ali NA   Padang Pauh,Kangar 012 5317758  
4473 Kamaruddin Mahmood Haji kamaruddinm@tnb.com.my   Lembah Klang 012 2684969 Kamaruddin Mahmood
4573 Kamaruzaman Mamat manmamat@yahoo.com   Kota Bharu 013 9838553 Kamaruzaman Bin Mamat
4673 Kamaruzaman Md Isa kmi_jpnk@yahoo.com   Alor Setar 019 4505686  
4773 Kamsani Johan Haji kahfi.565@gmail.com Ir Johor Bharu 019 7504024 Kamsani Johan
4873 Khairulazmi Abdul Ghafar khairulazme@yahoo.com MIA Tah Mana Tah 012 6875167  
4973 Khairuzaman Hanafiah Haji khairul8760@yahoo.com   Bukit Jelutong 012 2220858 Khairuzaman Hanafiah
5073 Ku Mohd Sani Ku Mahamud kusani@ymail.com   Subang Permai 012 2266420 Ku Sani Ku Mahmud
5173 Majid Kamari Haji mkamari@yahoo.com   Seri Kembangan 012 3023461 Majid Kamari
5273 Ahmad Manshor Zainal Mastan Haji manshorzm@yahoo.com   Kota Kinabalu 012 8361960 Ahmad Manshor Zainal Mastan
5373 Mat Rob @ Maaruf Jusoh matrobjusoh@gmail.com Cikgu Kota Bharu 013 9806212 Gusmart Ptc
5473 Mat Husin Mamat Haji almathusin@gmail.com   Selayang 012 6424622 Mathusinbbs Mamato
5573 Mat Rosli Mat Daud Haji mrmatdaud@gmail.com   Lembah Klang 019 7903800  
5673 Mohamad Darwish Haji mohamade@tm.com.my   Gombak 013 3985010 Mat Derwish
5773 Mohammad Muda Haji mohdmuda@gmail.com   Lembah Klang 0125056784 Matt Muda
5873 Mohd Ali Shahabuddin Nayan NA MIA Tah Mana Tah 013 7457355  
5973 Mat Alewi Zakaria Dr noraziah@kimia.fs.utm.my Dr Skudai, Johor Bharu 016 7114261  
6073 Mohd Apandi Mohamad Haji mohd.apandi@yahoo.com   Gombak 012 2777824  
6173 Mohd Azhari Yakub Dato Dr azhariyakub@ijn.com.my Dr Bukit Damansara 012 2665911  
6273 Mohamed Azman Ariff Dr Haji printisrsb@gmail.com Dr Sri Damansara 019 3313121 Mohd Azman Mohd Ariff
6373 Mohd Feizal Israel Haji mohd_feizal@yahoo.com   AU Keramat 013 3639127 Mohd Feizal
6473 Mohd Ghazali Abdullah Haji mohdghaz6082@yahoo.com   KT/Kuala Brang 019 9172566 Mohd Ghazali Bin Abdullah
6573 Mohd Izani Ashari izani@khazanah.com.my   Lembah Klang 017 3361794  
6673 Mohd Nazim Mansor Haji nazim328@yahoo.com   Kota Nen Nen 019 2219086 Mat Bond
6773 Md Noor Sapari mdnoor_sapari@yahoo.com   Lembah Klang 014 7223226  
6873 Md Razif @ Abu Bakar Abd Rahman razif@mara.gov.my   Subang Jaya 013 3035877  
6973 Mohd Radzif Rahman radzif123@gmail.com   Selayang 013 3323321 Radzif Idahnor
7073 Mohd Rajik Mohd Noor mohdrajik@maybank.com.my   Kelantan 09 9121591  
7173 Mohd Sabri Razali Haji hajisabri@yahoo.com   Kota Bharu 019 6452705  
7273 Mohd Sahrom Abdul Rahim shahromra@yahoo.com.my   Malim Nawar 019 4542100 Mohd Sahrom Abdul Rahim
7373 Mohammad Sobri Saad Hajii mhdsobri@gmail.com   Bukit Jelutong 019 6630039 Mohammad Sobri Saad
7473 Mohd Shobri Abu Bakar Haji shobri@petronas.com.my   Subang Jaya 019 3359229  
7573 Mohd Taat Ali Othman Haji mohdtaat@gmail.com   Shah Alam 019 2135916 Mohd Taat Ali Othman
7673 Mohd Zahar Yahya NA MIA Ipoh    
7773 Mohd Zaidi Alias gonzo7158@yahoo.com   Ulu Klang/Kuantan 019 3565646 Zaidi Alias
7873 Zainal Ahmad Haji zainal.zapg@gmail.com Ar Bukit Jelutong 019 2260190 Zainal Ahmad
7973 Mohd Zaini Ismail zinnie70@yahoo.com   Batu Caves 012 2059066  
8073 Mohd Zaki Yusof Ir Haji mzy86@yahoo.com Ir Kuantan 012 9210172 Mohd Zaki Yusof
8173 Mohd Zilzal Mansor zilzal.mansor@yahoo.com MIA Tah Mana Tah    
8273 Mohd Zulkafli Kasim Haji zulkafli@maybank.com.my   Lembah Klang 012 2827373  
8373 Mohd Zulkifli  Sumari sorangsorang@gmail.com   Parit Sulong,Batu Pahat 017 7342930 Em Zeq Es
8473 Moktar Abd Hamid Haji moktar.hamid@ainb-tech.com MIA Subang Jaya 012 2069642  
8573 Monsu Godon monsu.g@lppb.gov.my   Kota Kinabalu 013 5421321  
8673 Mustapha Fathil Abu Hassan Haji mustapha8860@gmail.com   Bukit Jelutong 012 3996324 Mustapha Fathil Abu Hassan
8773 Muzli Hussein Haji muzlihussain@yahoo.com   Lembah Klang 012 3999793 Muzli Hussain
8873 Nassli Ani nasslibinani@yahoo.com.my Cikgu Kangar 019 4548822 Nassli Bin Ani
8973 Nik Ahmad Nerang Nik Rithaudeen nangptkb@yahoo.com MIA Kota Bharu 019 9814405  
9073 Nik Muhammad Saifuddin Nik Mahmud snikon@gmail.com   AU Keramat 019 3379161 Nik Md Saifuddin
9173 Nik Roslan Nik Mat NA MIA Kota Bharu 014 2130945  
9273 Nor Halim Hashim Haji halimhashim60@yahoo.com   Parit Jawa,Muar 019 6285555 Nor Halim Hashim
9373 Norizham Ahmad Haji shamdida@hotmail.com   Alor Setar 013 4895601 Norizham Ahmad
9473 Nor Mohamed Mohd Munawar norm_don@yahoo.com   Kota Tinggi 019 7898145 Nor Mohamed
9573 Paul anak Langgang langgang2007@yahoo.com Cikgu Betong 019 8891306 Paul Langgang
9673 Raja Rusli Raja Ngah rajarusli@gmail.com   AU Keramat 019 2866505  non-member
9773 Ramlan Mohamed Hussain mhramlan@tm.com.my   Lembah Klang 013 3802653  
9873 Ramlan Rosli Haji limpoon72@gmail.com   Kajang/Bangi 012 283 2925 Ramlan Rosli
9973 Ramli Moain ramlimoin@yahoo.co.uk   Sepang 0137637488 Ramli Moain
10073 Ramzi Hassan Dr ramzinik@hotmail.com Dr Panji,Kota Bharu 019 9833349  
10173 Rozelan Mahmud mrozelan@yahoo.com MIA Tah Mana Tah 012 2770602 Rozelan Mahmood
10273 Roslan Mohd Yunus Haji roslany60@gmail.com Ir Bukit Bandaraya 017 3332111 Roslan Yunus
10373 Roslan Mustapha roslan.mustapha@yahoo.com   Kota Bharu 019 9111246 Roslan Mustapha
10473 Rosli Draman roslidraman@yahoo.com   Pasir Hor 017 9653041 Park Choo Lee
10573 Rosly Muda roslym@mara.gov.my   Shah Alam 012 2090320  
10673 Roslee Ali rossle.ali@gmail.com MIA Bandar Sri Damansara 012 3276401 Rossle Ali
10773 Sabri Abdul Majid saab.majid@gmail.com   Lembah Klang 0125116045  
10873 Salehin Salleh Dr Haji salehin2200@gmail.com Ir TTDI 019 3153466 Salehin Salleh
10973 Sarmat Othman sarmat.othman@gmail.com   Kajang 012 2873533 Sarmat Othman
11073 Selamat Mingan NA Cikgu Bukit Mertajam 019 4603856  
11173 Shahrani Mohamed shahrani@kmknerang.edu.my Cikgu Kuala Nerang 019 3221401  
11273 Shahrul Aman Mokhtar sam1803@yahoo.com   Subang Jaya 019 4803343 Shahrul Mokhtar
11373 Shamsudin Mohamad Haji Ir hjsham@gmail.com Ir Seberang Jaya 019 6285014  
11473 Shamsurie Sulaiman shamsuriees@yahoo.com   Batu Caves 019  8518364 Shamsuriee Sulaiman
11573 Shuhaimi Shahabudin Haji hajishuhaimi.shahabudin@exxonmobil.com MIA Kpg Gajah,Teluk Intan 019 9447202  
11673 Sobri Mohamad Haji sobri_peb0042@yahoo.com Cikgu Bukit Mertajam 013 4801023 Sobri Hj Mohamad
11773 Sufyan Abdul Rahman Ir Haji sufyanar1@gmail.com Ir Paka 019 9871165  
11873 Syed Zahir Syed Hassan szshapple@yahoo.com   Ampang 012 2864900 Zahir Hassan Barakhbah
11973 Tengku Ariff Raja Hussein Dr Haji tengku.ariff@yahoo.com Dr Tah Mana Tah 019 9131415 Tengku Ariff
12073 Rosminahar Mohd Amin Haji nahar@streamyx.com Ir Kuantan 019 9500441 Nahar Amin
12173 Tuan Mohd Shamsuddin tuan.ty@felda.net.my   Kajang 012 3303634 Tuan Shamsuddin
12273 Wan Abdul Aziz Ariffin Haji wanabdulazizariffin@gmail.com   Subang Jaya 0122886633  
12373 Wan Abdul Razak Abdullah NA MIA Tah Mana Tah    
12473 Wan Ahmad Zayadi Rahman NA Arwah KT    
12573 Muhd Subri Jaafar subrij@yahoo.com MIA Subang Jaya 013 8428782 Mhd Subri Jaafar
12673 Wan Azlan Ahmad wazlan2002@yahoo.com   Salak Tinggi 017 3686711  
12773 Wan Mazlan Mahmood putrajaya8708@yahoo.com   AU Keramat 019 2209642 Wan Mazlan
12873 Wan Ramlan Abdullah NA Arwah Kota Bharu    
12973 Yusoff Hanif NA Arwah Tah Mana Tah    
13073 Zahari Ali NA MIA Tah Mana Tah    
13173 Zahari Mohamed zaharimohd@yahoo.com   Bukit Rimau 016 6058369 Zahari Bin Mohamed
13273 Zaini Noor NA Cikgu Pangkal Kalong 019 9547753  
13373 Zainudin Shamsuddin Assoc Prof. NA Arwah RIP USJ 22 016 2125858  
13473 Zamani Yunus zamanibinyunus@gmail.com MIA Kota Bharu    
13573 Zamri Ahmad zamri_kkuk@yahoo.com   Alor Star 013 4804374 Pasir Berbisik
13673 Zulflida Abd Samad Haji zulflida@gmail.com   Lembah Klang 012 7037222  
13773 Zulkifli Ibrahim Haji zubraim@yahoo.com   Kota Bharu 019 9589777  
13873 Zulkifly Abd Ghani Ir Haji zulkifly@jkr.terengganu.gov.my MIA Tah Mana Tah 019 9340444  
13973 Zulkipli Hj Ismail zulkipli9@yahoo.co.uk   Kuching 019 8667129 Zulkipli Ismail
14073 Zulkifli Osman Dato krisbat1318@yahoo.com   Melaka 012 6366613  
14173 Shariffulizan Malek Haji izan141@gmail.com   Batang Kali 012 6108539 Shariffulizan Malek
14273 Mohd Radzi NA Arwah Kota Bharu    
14373 A Rahman Arshad abdulrahman.arshad@yahoo.com Arwah Shah Alam 012 3905899 Abdul Rahman Arshad
14473 Aziman Zainudin azmana@aol.com   LA US 013 3716731 Aziman Zainudin
14573 Mohd Puzi Mohd Nazir mpmnktn@yahoo.com Ir Kuantan 019 9878914  
14673 Zaaba Zaini zababinzaini@yahoo.com   Punggai 019 7555682 Zaba Zaini
14773 Mohd Rusli Ishak mriamcpp@yahoo.com.my   Kulim 012 6408600 Mohd Rusli Ishak
14873 Abd Razak Jalil mrsmkb148@yahoo.com   TTDI 014 6650290  
14973 Nik Zamri Zakaria nikzamri02@gmail.com   Ampang 016 2107341  
15073 Zakaria Ibrahim zakaria@maybank.com.my  

Kuantan

016 9633577  

Pengendali tidak bertanggungjawab terhadap sebarang kesilapan atau kesalahan maklumat dalam laman ini.
Sila bantu mengemaskini dengan memaklumkan kesilapan atau perubahan melalui email kepada
Pengendali@2006
. Tetuan adalah dinasihatkan untuk menjemput rakan-rakan dalam laman 'facebook' anda.
Syarat penerimaan adalah seperti termaklum. Terima kasih.

Dibina pada Nov 6, 2010 dan dikemaskini pada July 21, 2014 oleh Pengendali@2006